Kancelaria Parafialna
czynna
piątek - sobota
po Mszach świętych
(oprócz I piątków i świąt)

 

 

Msze święte

 niedziela

800; 10301600

w tygodniu
poniedz.; środa; piątek 1800
 wtorek; czwartek; sobota 700

 

 

Spowiedź święta

codziennie 1/2 godz. przed Mszą świętą

   

Ogłoszenia Parafialne
II Niedziela okresu zwykłego   20.01.2019

 

        Dziś w 2 niedzielę okresu zwykłego, w naszej archidiecezji rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Każdy, kto w czasie Tygodnia Ekumenicznego uczyni cokolwiek dla jedności Kościoła (modlitwa, post, jałmużna) może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

        W tym tygodniu obchodzimy:
Poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
Wtorek – wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika
Czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
Piątek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
Sobota – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

        Bóg zapłać za dar ołtarza i posprzątanie kościoła parafianom ul. Bałuckiego. Na nadchodzący tydzień przekazuję troskę wierzącym i praktykującym mieszkańcom ul. Szymanowskiego nr nieparzyste od Jaracza do Dworu; zapraszam w piątek – po Mszy św. wieczornej.

        Zachęcam do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii/kancelarii parafialnej.