800; 1030; 1600

poniedz.; środa; piątek 1800
wtorek; czwartek; sobota 700

Trzydziesta druga niedziela zwykła        10/11/2019

Przeżywamy 32 niedzielę zwykłą. Jutro w naszej ukochanej ojczyźnie – sto pierwsza rocznica odzyskania niepodległości.

W nadchodzącym tygodni w liturgii wspominamy:
Poniedziałek – wspomnienie św. Marcina z Toures, biskupa
Wtorek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
Środa – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
Piątek – wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła
Sobota – wspomnienie św. Małgorzaty Szkockiej.

Dziękuję za dar ołtarza i posprzątanie Kościoła mieszkańcom z ul. Zacisznej II. Na najbliższy tydzień (na piątek) zapraszam do sprzątania kościoła wierzących i praktykujących mieszkańców ul. Szymanowskiego nr nieparzyste od p. Ryczek do krzyża.

Zachęcam do lektury prasy religijnej; która jest do nabycia w zakrystii.

Za tydzień przed naszym kościołem (przed Mszą św. o godz. 800 i 1030) przeprowadzona będzie kwesta – zbiórka na rzecz ciężko chorej Julii, która jest związana sercem i przyjaźnią z nauczycielami naszej szkoły. Szersze informacje w gablocie i przedsionku kościoła.