Kancelaria Parafialna
czynna
piątek - sobota
po Mszach świętych
(oprócz I piątków i świąt)

 

 

Msze święte

 niedziela
800; 1030; 1600

 

w tygodniu
pon., środa, piątek 1800
wt., czwartek, sobota 700

 

 

Spowiedź święta

codziennie 1/2 godz. przed Mszą świętą

   

Ogłoszenia Parafialne
III Niedziela okresu zwykłego           26.01.2020

 

Dziś przeżywamy 3 niedzielę okresu zwykłego.

        W tym tygodniu obchodzimy:
Wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
Piątek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

        W przyszłą niedzielę – Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane u nas Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Jest to również pierwsza niedziela miesiąca. Ofiary składane w kopertach i na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne – spłacenie inwestycji z 2019. Bóg zapłać za każdy dar.

        Bóg zapłać za dar ołtarza i posprzątanie kościoła parafianom ul. Koralowej. Na nadchodzący tydzień przekazuję troskę wierzącym i praktykującym mieszkańcom ul. Bałuckiego cz. I; zapraszam w piątek – po Mszy św. wieczornej.

        W przyszłą niedzielę o godz. 1030 będzie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci z klas III, które przygotowują się do I Komunii św. (dzieci niech przyniosą świece; najlepiej z chrztu św.). Po Mszy św. spotkanie z rodzicami tych dzieci.

        Zachęcam do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii/kancelarii parafialnej.