Kancelaria Parafialna
czynna
piątek - sobota
po Mszach świętych
(oprócz I piątków i świąt)

 

 

Msze święte

 niedziela

800; 10301600

w tygodniu
poniedz.; środa; piątek 1800
 wtorek; czwartek; sobota 700

 

 

Spowiedź święta

codziennie 1/2 godz. przed Mszą świętą

   

Ogłoszenia Parafialne
VI Niedziela okresu zwykłego          17.02.2019

Dziś przeżywamy 6 niedzielę okresu zwykłego.

        Dziś o godz. 1500; rozpoczęcie 40 – godzinnego Nabożeństwa Eucharystycznego, które poprzedza Wielki Post. W godzinie miłosierdzia będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja która potrwa do Mszy Świętej wieczornej. Zapraszam na to modlitewne przygotowanie do Wielkiego Postu przez trzy kolejne niedziele.

        W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
Czwartek – wspomnienie św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła
Piątek – święto katedry św. Piotra Apostoła
Sobota – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

        Bóg zapłać za dar ołtarza i posprzątanie kościoła parafianom z ul. Rolniczej. Na nadchodzący tydzień przekazuję troskę wierzącym i praktykującym mieszkańcom ul. Zaciszna cz. I; zapraszam w piątek – po Mszy św. wieczornej.

        Zachęcam do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii/kancelarii parafialnej.