800; 10301500

poniedziałek, środa, piątek - 1800
wtorek, czwartek, sobota - 700

II niedziela adwentu – 05.12.2021 r.

Dzisiaj niedziela modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Składka do puszek.

O godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00

Msza św. dla rodziców oraz dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii Świętej. Poświęcenie medalików.

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca ofiary składane w kopertach i na tacę oraz na konto przeznaczone są na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za każdy dar.

W nadchodzącym tygodniu w liturgii wspominamy:

• Poniedziałek – wspomnienie św. Mikołaja, patrona  miasta Chrzanowa
  • Wtorek – wspomnienie św. Ambrożego, patrona pszczelarzy
  • Środa – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
  • Piątek – wspomnienie NMP Loretańskiej
  • Sobota – wspomnienie św. Damazego I, papieża

Po Mszy św. można nabyć u lektorów w przedsionku pobłogosławione opłatki na stół wigilijny. Ofiara będzie przeznaczona na potrzeby wspólnoty parafialnej. Można też nabyć świece (ok. 10 zł) Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

W okresie Adwentu msze św. roratnie w ciągu tygodnia: poniedziałek, środa, piątek o godz. 18.00; wtorek, czwartek, sobota o godz. 7.00. Do udziału w roratach gorąco zachęcam wszystkich: dorosłych, młodzież i dzieci z lampionami.

Bóg zapłać za: dar ołtarza i posprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Dembowskiego. W nadchodzącym tygodniu przekazuję troskę o świątynię mieszkańcom z ul. Koralowej; zapraszam w piątek – po Mszy św. wieczornej.

Zapraszam do zakrystii po odbiór zamawianej prasy katolickiej.

Wasz duszpasterz: ks. Zbigniew